کانال تلگرام خانه پزشکان

شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

اطلاعاتی درباره‌ی عمل زیبایی گونه ها

تاریخ : 1394/10/14 اطلاعاتی درباره‌ی عمل زیبایی گونه ها

پزشک‌ها از روش برجسته‌سازی گونه‌ای برای شکل‌دهی مجدد به گونه‌ها استفاده می‌کند. ظاهر افرادی که نسبت به اندازه و یا حالت و شکل نیمه‌ی میانی صورت‌شان ناراضی هستند می‌تواند با شکل‌دهی مجدد٬ درست شود. برجسته‌سازی گونه می‌تواند باعث بالاتر رفتن و پُر شدن گونه‌ها شود. گونه‌های قوی و محکم می‌تواند ظاهر شما را جوان و سرزنده نشان دهد.
دلایل جراحی
دلایل جراحی شامل تغییر اندازه و شکل گونه‌ها است. ممکن است به خاطر مشکلات عادی و یا صدمات خارجی به صورت هم باشد. این عمل می‌تواند در تمام گروه‌های سنی از جمله نوجوانان و افراد مسن انجام شود.
پیش از جراحی
سابقه‌ی بیماری و نیز آزمایش درست و دقیق برای ارزیابی سلامت کلی شما مورد نیاز است. پزشک معمولا درباره‌ی وضعیت گونه‌هایتان و شرایط آن نسبت به سایر اجزای صورت با شما صحبت می‌کند. عکس‌های کامپیوتری و دیجیتالی می‌تواند روش مناسبی را برای رسیدن به نتایج مطلوب٬ ارزیابی کند.
روش‌های جراحی
معمولا جراحی تحت داروی مسکن و یا بی‌هوشی کلی انجام می‌شود. این جراحی از طریق دهان برای جلوگیری از هرگونه زخم بارزی صورت می‌گیرد. به مانند جراحان فک و صورت٬ پزشکان می‌توانند شکل استخوان گونه‌ی ما را با کمک تعدادی از روش‌ها٬ تغییر دهند. استفاده از پیوندهای مصنوعی بسیار متداول است٬ اما در برخی موارد٬ بهترین راه‌کار برای شکل‌دهی مجدد کل بخشِ میانی صورت و یا فقط استخوانِ گونه است. اصلا عجیب نیست که پزشک بخواهد روش برجسته‌سازی گونه را با جراحی پلاستیک زیبایی و یا جراحی راست‌آرواره‌ای برای بهتر کردن ظاهر کلی صورت تلفیق کند.
اطلاعاتی درباره‌ی بعد از جراحی
دوران بهبودی یک تا دو هفته طول می‌کشد. اکثر افراد ظرف یک هفته به فعالیت‌های عادی خود بازمی‌گردند. درد به حداقل میزان خود می‌رسد و می‌توان با دارو آن را کنترل کرد. اطراف چشم کبود می‌شود اما ظرف چند روز از بین می‌رود. تغییر رنگ پوست هم ظرف دو هفته از بین می‌رود.

اشتراک گذاری : 

شما هم می توانید نظر خود را ارسال کنید.


نظرات کاربران


معرفی بیماری های فوق تخصص جراحی پلاستیک،ترمیمی و زیبایی

کارهایی که باید بعد از عمل لیپوساکشن انجام بدیم کارهایی که باید بعد از عمل لیپوساکشن انجام بدیم

اکثرمردمی که لیپوساکشن می‌کنند فکر می‌کنند که بعد از عمل به خانه می‌آییم و بعد از اینکه استراحت کردیم و بهبود یافتیم دیگر قسمت سخت ماجرا تمام شده است. در واقعیت این بازیافت می‌تواند اثراتی بر روی کیفیت نتایج حاصل از لیپوساکشن شما داشته باشد. در اینجا چند راه برای اطمینان از به دست آوردن نتیجه مطلوب‌تر ذکر می‌کنیم که به کمک آن ها شما می‌توانید نگرانی‌هایتان را در طول این زمان بحرانی کاهش دهید.

عمل زیبایی و نوشیدن الکل عمل زیبایی و نوشیدن الکل

اگر به تازگی عمل زیبایی انجام داده‌اید بهتر است نکاتی را درباره‌ی حفظ سلامت بعد از عمل و ارتباط آن با نوشیدن الکل بدانید: الکل باعث افزایش تورم می‌شود

آخرین مطالب پزشکی فوق تخصص جراحی پلاستیک،ترمیمی و زیبایی