ساره خودرو

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

الهام حاتم زاده

دکتر الهام حاتم زاده

دندانپزشک کودکان

تلفن :02122250678

تهران شریعتی ابتدای ظفر ساختمان سبز طبقه دوم واحد ۷

پریوش توافقی

دکتر پریوش توافقی

دندانپزشک کودکان

تلفن :22141343 021

تهران - منطقه 2 - سعادت آباد - م. کاج - خ. سرو غربی - ساختمان پزشکان - ط. دوم - واحد

غلامحسین رمضانی

دکتر غلامحسین رمضانی

دندانپزشک کودکان

تلفن :88718935

تهران-خ شهید بهشتی خ خالد اسلامبولی خ سوم پ 25 واحد 4

مریم افشاریان زاده

دکتر مریم افشاریان زاده

دندانپزشک کودکان

تلفن :44629870

تهران-بالاتر از چهارراه پونک-ک شهید رمضانی-پ24-ط3-واحد6

نوشین بلوری

دکتر نوشین بلوری

دندانپزشک کودکان

تلفن :22855551

تهران-درمانگاه شهید قاضی طباطبائی میدان فرخی یزدی

لیدا طوماریان

دکتر لیدا طوماریان

دندانپزشک کودکان

تلفن :22053860

تهران-خ آفریقا- بالاتراز پمپ بنزین- ساختمان دولتشاد- پ 154/2

طاهره معصوم

دکتر طاهره معصوم

دندانپزشک کودکان

تلفن :22785752

تهران-خ دولت بین اختیاریه و دیباجی ساختمان 450 شرقی ط 5 غربی و 39

بهرام احمدیان

دکتر بهرام احمدیان

دندانپزشک کودکان

تلفن :88754863

تهران-سهروردی شمالی بالاتر از بهشتی ک متحیری پ 60 ط دوم

یحیی برادران نخجوانی

دکتر یحیی برادران نخجوانی

دندانپزشک کودکان

تلفن :88785966

تهران-بزرگراه آفریقا بالاتراز میرداماد بلوار ش ستاری پ 22

مسعود فلاحی نژادقاجاری

دکتر مسعود فلاحی نژادقاجاری

دندانپزشک کودکان

تلفن :22004554

تهران-شریعتی نرسیده به یخچال ساختمان پزشکان 1365 طبقه دوم واحد 13

راحیل احمدی

دکتر راحیل احمدی

دندانپزشک کودکان

تلفن :22591244

تهران-خ شهید کلاهدوز (دولت) مقابل پمپ بنزین دیباجی پلاک 173 ط 1واحد 1

بهمن سراج

دکتر بهمن سراج

دندانپزشک کودکان

تلفن :88950147

تهران-میدان فاطمی ابتدای جویبار ک غفاری غربی ساختمان آناهیتا ط 2

 

چه زمانی به دندانپزشک مراجعه کنیم؟

اهمیت مراجعه فوری به دندان پزشک در شانس درمان تر در زمان ابتدایی بروز بیماری است که فرایند درمان و هزینه های در پی آن را به شدت کاهش می دهد. اما نکته ای دیگری که بسیاری از بیماران از آن غافل می شوند این است که بسیاری از بحران های دهان در ابتدا به صورت مسکوت و مخفی رشد می یابند و فرد بیمار با مشاهده تخریب به پزشک مراجعه می کند. در کنار رعایت اصول بهداشت دهان و دندان، مراجعه منظم به دندان پزشک در بازه های شش ماهه می تواند در شناسایی و پیشگیری از مشکلاتی مانند پوسیدگی دندان موثر باشد. با این حال گاهی هشدارهایی از بدن صادر می شود که پیام ضرورت مراجعه زود هنگام به مطب دندان پزشکی را دارد. پوسیدگی دندان، بوی بد دهان، التهاب لثه و نشانه های ناخوشایند دیگر، ضرورت و فوریت مراجعه به دندان پزشک را نشان می دهد.

 

دلائل مراجعه به دندانپزشک؟

یک پزشک متخصص دندان پزشکی به خوبی در زمینه درمان و رفع بیماری ها و ناراحتی های مختلف دهان و دندان تجربه دارد. علاوه بر این مشاوره با دندان پزشک، شما را با نکات بهداشتی ضروری متعددی، آشنا می سازد. به طور کلی بیماران به جهت درمان درد دندان، پوسیدگی دندان، بیماری های لثه، زیبایی دندان، کشیدن و عصب کشی، پر کردن دندان، از بین بردن بیماری های عفونی دهان، درمان بیماری های زبان، درمان به هم ریختگی در چیدمان دندان با ارتودنسی، جرم گیری، درمان بیماری های فک و... به متخصص دندان پزشکی مراجعه می کنند.

 

بهترین دکترهای دندان پزشک تهران

 

دندان درد می تواند یکی از ناخوشایندترین ناراحتی هایی باشد که تجربه کنید. ارتباط دهان و دندان با سلامت کلی و نقش آن در دیگر دستگاه ها مانند گوارش، اهمیت حفظ سلامت و صحت دندان را بازگو می کند. با وجود روش های بهداشتی متعدد امروزی، مراجعه به متخصص دندان پزشک نه تنها در زمان بروز بیماری و ناراحتی، بلکه به صورت مداوم و در بازه های زمانی مشخص نیز توصیه می شود.

دکتر دندان پزشک با تخصص کافی در زمینه دهان و دندان می تواند مشاور خوبی برای پیشگیری، مقابله و درمان بیماری ها و ناراحتی های مختلف مربوط به دندان، لثه و دهان باشد. با توجه به تعامل چندباره روزانه در غذا خوردن، صحبت کردن، نفس کشیدن و تاثیر آن در زیبایی چهره، وجود یک بیماری در این بخش می تواند فعالیت های روزمره ما را مختل کند و در این شرایط یک پزشک متخصص دندان پزشکی بهترین مرجع برای درمان است.

 

بهترین پزشک متخصص دندان پزشکی در تهران و ایران

مهارت و تجربه دندان پزشک در تجربه بهینه درمان از اهمیت بالایی برخوردار است و از طرفی دیگر شناسایی نوع تخصص دندانپزشکی برای مراجعه نیز مهم است. یک بیمار علاوه بر ضرورت مراجعه به بهترین ها باید به خوبی با تخصص مورد نیاز خود آشنا باشد و ممکن است گاهی بدل از دکتر دندان پزشک، مراجعه به متخصص ارتودنسی یا دندان پزشک اطفال نیاز باشد. با توجه به درخواست های بی پایان هم وطنان برای دسترسی به بهترین دندان پزشکان در تهران و سایر شهرستان ها و سردرگمی های متعدد در نحوه درمان، خانه پزشکان، مرجع مجرب ترین متخصصین پزشکی، دسترسی شما را برای مراجعه و مشاوره با بهترین پزشکان متخصص دندان و بهترین مطب های دندان پزشکی در تهران و تمامی شهرهای ایران را فراهم نموده است.

 

اطلاعات مفید دندانپزشکان در خانه پزشکان

خانه پزشکان به عنوان یک مرجع پزشکی معتبر به خوبی شاخص ها یک دندان پزشکی معتبر را می شناسد و همواره سعی می کند تا در منطقه شما در کنار نزدیک ترین مطب دندان پزشکی، هزینه ها، تجربه دکتر متخصص، پوشش بیمه، تعامل با بیمار، مرغوبیت لوازم مطب، میزان مشاوره و راهنمایی، زمان انتظار بیمار، سطح نتیجه درمان و دیگر موارد را در نظر داشته تا با توجه به نوع بیماری، مکان، بودجه و نیاز بیمار، به او بهترین متخصص دندان پزشکی را به صورت رایگان معرفی نماید.

 

آخرین مطالب پزشکی دندانپزشک کودکان

آخرین مقالات پزشکان دندانپزشک کودکان

معرفی بیماری های دندانپزشک کودکان