پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳زمان حضور در مطب :

شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۰

نشانی: تهران، میدان فاطمی، خیابان بهرام مصیری(کامران)، پلاک ۹، طبقه دوم، واحد چهار

تلفن همراه: ۰۹۳۶۸۶۰۰۹۵۷

شماره تماس: ۸۸۹۲۵۶۴۲ - ۸۸۹۲۵۶۴۳

یاسین اسدی

دکتر یاسین اسدی

دکتر یاسین اسدی

ایشان در سال 1382 با رتبه برتر کنکور سراسری، در رشته دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران پذیرفته شدند و پس از طی دوره دندانپزشکی عمومی مستقیما وارد دوره تخصصی پریودانتیکس (جراحی لثه و ایمپلنت) در دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد شدند.

در سال 1392 پس از طی دوره تخصصی، با کسب نمره بالا در آزمون بورد کشوری موفق به دریافت مدرک دانشنامه تخصصی در رشته جراحی لثه و کاشت ایمپلنت شدند و از همان سال تا کنون، علاوه بر ارائه خدمات تخصصی در شهر تهران، به عنوان هیات علمی رسمی دانشگاه مشغول به فعالیت می باشند.

از جمله فعالیت های علمی-پژوهشی دکتر اسدی، انتشار مقالات تخصصی در مجلات علمی معتبر، سخنرانی و ارائه پوستر در گنگره های علمی و تدریس به دانشجویان دکترای دندانپزشکی می باشد.

 

مرکز تخصصی جراحی لثه و کاشت ایمپلنت دکتر یاسین اسدی:

این مرکز تخصصی، شامل مجموعه ای از مدرن ترین و به روز ترین تجهیزات درمانی جهت انجام درمان های تخصصی و پیشرفته جراحی دهان، لثه و کاشت ایمپلنت می باشد.

کلیه تجهیزات درمانی بکار رفته در این مرکز، از معتبرترین برندهای اروپایی و امریکایی انتخاب شده است تا ارائه خدمات درمانی به مراجعین محترم با نهایت کیفیت انجام گیرد.

در این مرکز درمان های تخصصی با حداکثر دقت، ظرافت و کیفیت انجام می گیرد.

همچنین تلاش شده است با به کار گیری پرسنل با تجربه و کارآزموده در محیطی آرام، زیبا و دلنشین تجربه درمانی دلچسب برای مراجعین محترم رقم بخورد.

این مرکز درمانی، همچنین مجهز به CSR (اتاق استریلیزاسیون مرکزی) بسیار پیشرفته جهت استریلیزاسیون دقیق و مطمئن تجهیزات درمانی می باشد و لذا مراجعین محترم با اطمینان کافی از نهایت دقت در اصول کنترل عفونت و استریلیزاسیون میتوانند درمان های دندانپزشکی خود را در این مرکز انجام دهند.

واقع شدن این مرکز تخصصی دندانپزشکی در مرکز تهران، امکان دسترسی راحت مراجعین از تمامی نقاط شهر را فراهم کرده است.

شما می توانید در این پایگاه اطلاع رسانی، اطلاعات مورد نیاز در مورد خدمات قابل ارائه در این مرکز را دریافت کنید و در صورت نیاز، سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ با پزشک مطرح نمایید.


آخرین مقالات دکتر یاسین اسدی

پرسش و پاسخ

پرسش خود را در این قسمت مطرح کنید :

نام شما (اجباری)
ایمیل (اجباری)  
شماره همراه(غیر اجباری)
متن پرسش