یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰زمان حضور در مطب :

شنبه تا چهارشنبه : 17.30 الی 19.30 پنجشنبه و جمعه : تعطیل

نشانی: تهران، چهار راه پاسداران، خیابان دولت بین اختیاریه و دیباجی، ساختمان 450 ، طبقه سوم ، واحد 30

تلفن همراه: 09901340060

شماره تماس: 22578970/22558887

حمیدرضا  توکلی

دکتر حمیدرضا توکلی

دكتر حميدرضا توكلی

جراح پلاستیک و زیبایی بینی

جراح و متخصص گوش و حلق و بينی و جراح سر و گردن و صورت

متولد سال ١٣٤٢ مي باشد. وي در سال ١٣٦١ پا به عرصه تحصيلات آكادميك علم پزشكي در دانشكده پزشكي نموده و در سال ١٣٦٨ در رشته پزشكي عمومي فارغ التحصيل گرديد.

ايشان در سال ١٣٧٣ تحصيلات تخصصي خود را در رشته گوش و حلق و بيني و زيبايي صورت و جراحي زيبايي بيني شروع نموده و از بدو ورود، عمل هاي تيروئيد ، گوش ، زيبايي گوش ، انحراف بيني ، سينوزيت ، آندوسكوپي بيني ، سينوس ، زيبايي صورت و خصوصا زيبايي بيني و... را شروع كرده اند و در سال ١٣٧٧ در رشته هاي فوق موفق به اخذ رشته دكتراي تخصصي خود شدند و در همان سال نيز با درجه علمي بالا موفق به اخذ بورد تخصصي ناسيونال گرديدند و پس از فارغ التحصيل شدن در استان هاي خراسان و يزد شروع به فعاليت و انجام عمل هاي جراحي كه در بعضي از شهرستان ها به عنوان اولين اعمال جراحي انجام شده تا آن زمان در آن شهر بود موفق به خدمت به همنوعان خود شدند.

ايشان در سال ١٣٨٣ همزمان با تاسيس مطب خصوصي در تهران فعاليت هاي جراحي خود را در بيمارستان هاي مختلف شروع و با شركت در مجامع علمي مختلف و همينطور فعاليت هاي تخصصي خود در جراحي هاي گوش و حلق و بيني و سر وگردن و خصوصا با تمركز بر جراحي زيبايي بيني مشغول مي باشند و با انجام تعداد زيادی عمل جراحی زيبايی بينی و نزديک به ٢٥ سال تجربه در اين زمينه آماده خدمت به همشهريان محترم مي باشند.


آخرین مقالات دکتر حمیدرضا توکلی

پرسش و پاسخ

پرسش خود را در این قسمت مطرح کنید :

نام شما (اجباری)
ایمیل (اجباری)  
شماره همراه(غیر اجباری)
متن پرسش