دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

جوان سازی با لیفت گردن

تاریخ : 1398/03/26 جوان سازی با لیفت گردن

لیفت گردن 

لیفت گردن شامل انجام فرآیندهایی برای زیباسازی ظاهر گردن است. فرآیند لیفت گردن شامل موارد زیر است: برداشتن پوست اضافی گردن ، برداشتن عضله های اضافی گردن ، انجام لیپوساکشن برای برداشتن چربی های اضافی گردن ، تزریق بوتاکس برای رفع نقاط خالی در گردن ، تزریق کیبلا برای برداشتن چربی های موجود در چانه ، انجام تکنیک های دیگر از قبیل لیزر ، استفاده از فراصوت ، پر کننده ها و غیره. بسته به اندازه ی عمل معمولا از بی حسی موضعی استفاده می شود و مدت زمان عمل نیز در هر مورد متفاوت است ، مثلا برای برداشتن پوست اضافی گردن چهار ساعت یا بیشتر زمان لازم است و لیپوساکشن نیز معمولا یک ساعت زمان می برد. 


اگر می خواهید لیفت گردن انجام دهید باید از نظر سلامتی چکاپ شوید و مشکلی نداشته باشید. معمولا افراد برای رفع پوست و چربی اضافی و چین و چروک پوست گردن از لیفت گردن استفاده می کنند. معمولا قبل از انجام این عمل پزشک مصرف داروهایی که موجب رقیق شدن خون می شود ممنوع می کند تا در حین عمل بیمار خون ریزی نداشته باشد. اگر به دارو یا ماده ی خاصی حساسیت دارید حتما قبلا با پزشک خود در میان بگذارید و در موارد بسیار نادر ممکن است بیمار به داروی بی حسی حساسیت داشته باشد. چنانچه سیگار مصرف می کنید چهار هفته قبل و بعد از لیفت گردن نباید سیگار بکشید زیرا برای بهبودی کامل باید این کار انجام شود. برای رسیدن به بهبودی زودتر مواد مغذی مصرف کنید. بعد از عمل مواد زیر را در خانه تهیه کنید از قبیل کمپرس یخ ، باند و گاز و حوله ، دما سنج ، لباس های راحت ، پمادهای آنتی بیوتیک و اینکه حتما  تا 24 ساعت بعد از عمل یک نفر با شما در خانه باشد و تنها نباشید. 


معمولا تا چند روز پس از انجام لیفت گردن ممکن است در ناحیه التهاب و سوزش و قرمزی داشته باشید. حتی برخی از افراد ممکن است در این ناحیه احساس بی حسی داشته باشند . تمام این موارد تا چند وقت پس از عمل طبیعی هستند و نباید راجع به آن نگران باشید. بعد از هر عمل جراحی احتمال عفونت نیز وجود دارد. دمای بدن خود را کنترل کنید و در صورت مشاهده ی تب حتما به پزشک خود مراجعه کنید. در صورت خروج هر گونه ترشحات از ناحیه ی عمل شده سریعا به پزشک مراجعه کنید. 

 

مدت زمان ریکاوری

مدت زمان ریکاوری در این عمل بین ده الی چهارده روز است. چنانچه ورزش می کنید و یا فعالیت بدنی تان زیاد است باید تا سه هفته از انجام آن ها خودداری کنید. زمان استراحت تان را کامل کنید تا بهترین نتیجه را از عمل خود بگیرید. 

 


 

دکتر هاشم شمشادی

 

فوق تخصص جراحی ترميمی و پلاستيک از امريكا

١. دانشنامه پيش پزشكی بی اس - دانشگاه ايالتی سام هيوستون - امريكا

٢. پزشكی - دانشگاه شيراز - ايران

٣. تخصص جراحی - رتبه دوم بورد كشور - دانشگاه شيراز - ايران

٤. فوق تخصص جراحی ترميمی و پلاستيک - بورسيه سه ساله وزارت بهداشت و آموزش پزشكي - دانشكده پزشكي دالاس - امريكا

٥. استاد جراحيی ترميمی نواقص گفتاری - دانشگاه علوم بهزيستی و توانبخشی - بيمارستان توانبخشي رفيده - تهران

 

شماره تماس: 88799685 

نشانی: خیابان ولی عصر - بالاتر از پارک ساعی - ایستگاه سی و دوم بی آر تی بن بست چمن - مجتمع پزشکی ساعی - طبقه اول - واحد ۲

اشتراک گذاری : 

شما هم می توانید نظر خود را ارسال کنید.


نظرات کاربران


معرفی بیماری های فوق تخصص جراحی پلاستیک،ترمیمی و زیبایی

عمل زیبایی و نوشیدن الکل

عمل زیبایی و نوشیدن الکل

اگر به تازگی عمل زیبایی انجام داده‌اید بهتر است نکاتی را درباره‌ی حفظ سلامت بعد از عمل و ارتباط آن با نوشیدن الکل بدانید: الکل باعث افزایش تورم می‌شود

کارهایی که باید بعد از عمل لیپوساکشن انجام بدیم

کارهایی که باید بعد از عمل لیپوساکشن انجام بدیم

اکثرمردمی که لیپوساکشن می‌کنند فکر می‌کنند که بعد از عمل به خانه می‌آییم و بعد از اینکه استراحت کردیم و بهبود یافتیم دیگر قسمت سخت ماجرا تمام شده است. در واقعیت این بازیافت می‌تواند اثراتی بر روی کیفیت نتایج حاصل از لیپوساکشن شما داشته باشد. در اینجا چند راه برای اطمینان از به دست آوردن نتیجه مطلوب‌تر ذکر می‌کنیم که به کمک آن ها شما می‌توانید نگرانی‌هایتان را در طول این زمان بحرانی کاهش دهید.

آخرین مطالب پزشکی فوق تخصص جراحی پلاستیک،ترمیمی و زیبایی