پنج شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

روندهای پیکر تراشی یا بادی کانتورینگ

تاریخ : 1396/11/10 روندهای پیکر تراشی یا بادی کانتورینگ

روندهای پیکر تراشی یا بادی کانتورینگ

روند جراحی پلاستیک که ممکن است توسط پزشکتان به شما پیشنهاد داده شود شامل موارد زیر است:

لیفت اندام های پایینی جهت بالا بردن شکم، کفل، کشاله ران و رانهای بیرونی.

لیفت سینه برای بالا کشیدن سینه

لیفت بازو جهت بالا کشیدن اضافه ی بازو یا بازوهای بالایی

لیفت باسن جهت جمع و جور کردن ناحیه ی بیرونی، درونی و وسط باسن

 

مرحله ی اول: بیهوشی

پزشکان برای راحتی شما در طول فرآیند جراحی معمولا از بیهوشی استفاده میکنند. در این روش در سیاهرگ وریدی مسکن تزریق میکنند که به آن بیهوشی کلی میگویند. پزشک تان همیشه بهترین گزینه را برایتان انتخاب میکند.

 

مرحله ی دوم: شکاف

همه ی جراحان برای برداشتن پوست اضافه یک شکاف بزرگ در محل ایجاد میکنند. در بسیاری از موارد این شکاف خارجی است. طول و شکل شکاف بسته به مکانی دارد که پوست اضافه در آن وجود دارد که محل آن بر اساس درخواست خود بیمار یا تشخیص پزشک درنظر گرفته میشود. امروزه این شکاف ها در محلی ایجاد میشوند که کاملا مخفی باشند. ممکن است دو سال تمام طول بکشد تا وزنتان کاهش یابد و به طور میانگین نتایج حاصل از آن بعد از اتمام بادی کانتورینگ مشخص میشود.

 

لیفت بدن

لیفت کامل پایین تنه عبارت است از لیفت کفل، شکم، کمر، قسمت میان ران و تکیه گاه و ران های بیرونی. الگوهای شکافی در هر قسمت متفاوت است و ممکن است شامل شکاف جانبی در اطراف کمر برای رفع پوست ها و چربی های اضافه باشد.

 

جراحی ژنیکوماستی

الگوهای شکاف برای لیفت کردن سینه ی مردان بر اساس پوست اضافی که باید از آن ناحیه برداشته شود انجام میگیرد. در مردان یک یا چند شکاف ممکن است برای کاهش سایز سینه و تخت کردن آن جهت گسترش قفسه ی سینه ممکن است ایجاد شود. 

 

لیفت سینه

الگوی شکاف برای لیفت سینه ی زنان بر اساس مقدار پوست اضافی که باید برداشته شود تعیین میشود. این شکاف ممکن است شامل یک یا چند شکاف دایره ای شکل در اطراف هاله ی سینه تا چین سینه باشد. کاشت سینه ممکن است برای افزایش سایز و شکل سینه توصیه شود.

 

لیفت بازو

بالاکشیدن پوست اضافه در بازوها نیز با شکاف در ناحیه ی زیرین بازو یا اطراف و بالای آن انجام میشود. اگر قسمت های دیگر بازو پوست اضافه داشته باشد شکاف های دیگری نیز روی بازو ممکن است ایجاد شود.

 

لیفت ران

تغییرشکل ران داخلی معمولا با شکاف در کشاله ران تا زانو مانند درز شلوار انجام میشود.جهت بهبود پیکرتراشی در ران خارجی ممکن است نیاز به ایجاد شکاف در کشاله ی ران تا اطراف باسن باشد.

------------------------------------------------------------------------------

دکتر مجید توکلی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی
عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
خدمات کلینیک ونوس
*جراحی زیبایی بینی،صورت،سینه و شکم
*پروتز گذاری(گونه،چانه،سینه،باسن،ساق)
*بادی کانتورینگ(پیکرتراشی)با لیزر
*لیزر موهای زاید و جوان سازی صورت

نشانی: ضلع شمالی میدان ونک، کوچه صانعی، پلاک ۲۳، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ۲، واحد۵

شماره تماس: 88879116/88678214

اشتراک گذاری : 

شما هم می توانید نظر خود را ارسال کنید.


نظرات کاربران


معرفی بیماری های فوق تخصص جراحی پلاستیک،ترمیمی و زیبایی

عمل زیبایی و نوشیدن الکل

عمل زیبایی و نوشیدن الکل

اگر به تازگی عمل زیبایی انجام داده‌اید بهتر است نکاتی را درباره‌ی حفظ سلامت بعد از عمل و ارتباط آن با نوشیدن الکل بدانید: الکل باعث افزایش تورم می‌شود

کارهایی که باید بعد از عمل لیپوساکشن انجام بدیم

کارهایی که باید بعد از عمل لیپوساکشن انجام بدیم

اکثرمردمی که لیپوساکشن می‌کنند فکر می‌کنند که بعد از عمل به خانه می‌آییم و بعد از اینکه استراحت کردیم و بهبود یافتیم دیگر قسمت سخت ماجرا تمام شده است. در واقعیت این بازیافت می‌تواند اثراتی بر روی کیفیت نتایج حاصل از لیپوساکشن شما داشته باشد. در اینجا چند راه برای اطمینان از به دست آوردن نتیجه مطلوب‌تر ذکر می‌کنیم که به کمک آن ها شما می‌توانید نگرانی‌هایتان را در طول این زمان بحرانی کاهش دهید.

آخرین مطالب پزشکی فوق تخصص جراحی پلاستیک،ترمیمی و زیبایی