یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

لیزر اس‌ اچ‌ آر توسط دکتر سعیدی

تاریخ : 1397/03/30 لیزر اس‌ اچ‌ آر توسط دکتر سعیدی

لیزر از نوع اس‌‌اچ‌آر روش ترکیبی، از ویژگی‌های پر ارزش دیود ایچ‌آر همراه با روش ویژه‌ دیگری است که از آن به عنوان روشی بی‌خطر و همچنین سریع و موثر یاد شده است.

جالب است بدانید؛ سیستم‌های دیود در زمره پیشرفته ترین فن آوری های حذف موهای زائد به شمار می‌آیند و نیز گفتنی است، لیزر اس‌اچ‌آر موفق به کسب فن آوری‌ های نوین بوده است و از آن به عنوان اولین لیزر بدون دردی که حذف موهای زائد را حاصل می‌شود، یاد می‌کنند و همچنین این فن آوری توانسته است، جایزه زیبا شناسی سال 2012 را با دو مدال طلا و یک نقره به خود اختصاص دهد.

این لیزر دارای عملکردی بدون درد، بدون اثرات جانبی و بدون نیاز به تعلیق فعالیت های روزانه است که در این زمینه تاکید بر آن است؛ این لیزر بدون هیچ گونه خطری و به آرامی، محل مورد نظر را حرارت می‌دهد و در نهایت پیازک های موی موجود در لایه های زیرپوستی را گرم می‌کند.

باید اشاره شود که در مرحله بعدی، پس از استفاده از لیزر اس‌اچ‌آر خنک سازی است که سبب خنک ماندن سطح پوست می‌شود.

 

ماساژ برای انواع مو، انواع پوست و برای تمام فصول

در میان تکنولوژی های امروزی، لیزر مو از انرژی فوق العاده‌ای برای از بین بردن پیاز مو و حذف دائمی موهای زائد برخوردار است و از نگاهی دیگر، جزء فن آوری های منحصر به فردی است که میزان حرارت کمی را با سرعت بالاتر به محل مورد نظر وارد می‌کند.

در صورت استفاده از حرارت و انرژی کمتر میزان حرارت جذب شده به پوست را کاهش می‌دهد و عاملی می‌شود تا افرادی با پوست‌های تیره و برنزه نیز بتوانند از آن استفاده کنند.

با وجود مدت زمان کمی که استفاده از این روش به خود اختصاص می‌دهد، برای قسمت‌های کوچک ده تا 15 دقیقه و برای کل بدن یک ساعت در نظر گرفته شده است.


دکتر خورشید سعیدی

دکتر خورشید سعیدی

دکتر پوست و مو
لیزر و رفع مو های زائد
جوانسازی پوست با دستگاه آمیو
تزریق ژل و بوتاکس
تزریق چربی و PRP
میکرونیدلینگ
سابسیژن
هایفو 

نشانی: سعادت آباد علامه جنوبی کوچه 24 شرقی پلاک 8 زنگ دکتر سعیدی

تلفن همراه: ۰۹۳۷۱۰۰۳۷۶۳

شماره تماس: ۸۸۶۸۴۸۸۵

اشتراک گذاری : 

شما هم می توانید نظر خود را ارسال کنید.


نظرات کاربران


معرفی بیماری های دکتر و متخصص پوست و مو و زیبایی

آخرین مطالب پزشکی دکتر و متخصص پوست و مو و زیبایی