چهار شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

لیزیک | توسط دکتر سیامک بلالی

تاریخ : 1397/04/17 لیزیک | توسط دکتر سیامک بلالی

لیزیک چشم از زبان دکتر بلالی

دکتر سیامک بلالی، جراح و متخصص چشم اینگونه عنوان می‌کند: بعد از اینکه جراح رفراکتیو چشم با انجام معاینات و عکس برداری ها و بررسی‌های لازم مطمئن شد که انجام این جراحی برای بیمار امکان پذیر و به صلاح بیمار است و احتمال بروز عارضه وجود ندارد عمل لیزیک برای بیمار انجام می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه با لیزیک می‌توان تا 10 نمره ضعیفی و شش نمره آستیگماتیسم را درمان کرد، می‌افزاید: انجام معاینات لازم و عکسبرداری‌های توپوگرافی گالیله ، ارب اسکن ، توپولایزر و ابرومنری قبل از عمل، جراح رفراکتیو چشم را به انتخاب بهترین تکنیک برای هر فرد هدایت می‌کند.

دکتر سیامک بلالی، جراح و متخصص چشم تصریح می‌کند: لیزیک عمل جراحی سرپایی و کم تهاجمی محسوب می‌شود و به هیچ وجه در این جراحی از بیهوشی استفاده نمی‌شود و با استفاده از چند قطره بی حسی چشم ها بی حس می شوند.

 

مراقبت بعد از جراحی لیزیک

وی با بیان اینکه بلافاصله بعد از لیزیک ممکن است دید شما کمی تار شود اما به هیچ عنوان نگران نباشید این حالت طبیعی است و ظرف چند روز برطرف می شود، ادامه می‌دهد:  قطره های چشمی تجویز شده باعث تسریع روند بهبودی و جلوگیری از بروز عفونت چشم می شوند. با انجام لیزیک ممکن است دچار خشکی چشم شوید که علت آن کاهش حس قرنیه است ولی جای نگرانی نیست زیرا ظرف چند هفته به مرور حس قرنیه ترمیم شده و خشکی چشم بهبود پیدا می کند.

دکتر سیامک بلالی، جراح و متخصص چشم، خاطر نشان می‌کند: در افراد مسن و افرادی که به دلیل بیماری های زمینه ای امکان تاخیر در ترمیم قرنیه بعد از لیزیک وجود دارد استفاده از سرم اتولوگوس که در آزمایشگاه کلینیک از سرم خود فرد به شکل قطره چشمی تهیه می‌شود موجب بهبودی سریع میشود.


دکتر سیامک بلالی

دکتر سیامک بلالی

متخصص چشم پزشک
جراح و متخصص چشم
فلوشیپ جراحی قرنیه از دانشگاه ایلینویز آمریکا
عضو آکادمی چشم پزشکان آمریکا
فلوشیپ قرنیه و جراحی رفرکتیو و آب مروارید
فارغ التحصيل رشته پزشكی از دانشگاه علوم پزشكی تهران
متخصص چشم پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
جراحی مدرن آب مروارید با تکنیک MICS همراه با کارگذاری لنزهای داخل چشمی فولدبل و اصلاح پیرچشمی و آستیگماتیسم همزمان با جراحی آب مروارید.
جراحی آب سیاه
جراحی فمتولیزیک و لازک با دستگاههای پیشرفته Teneo و Shwind و Alegreto lightMed با تکنیکهای مدرن optimize و Customized و TopoGuided
جراحی Bioptics چشمهای بسیار ضعیف
جراحی CCL جهت قوز قرنیه
جراحی لنزهای ICL و Toric ICL چشمهای بسیار ضعیف
جراحی رینگهای قرنیه ای جهت درمان قوز قرنیه
 

نشانی: تهران - خیابان شریعتی ، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 60، طبقه 3، واحد 11

تلفن همراه: 09212034616

شماره تماس: 22857628 / 88705848

اشتراک گذاری : 

شما هم می توانید نظر خود را ارسال کنید.


نظرات کاربران


معرفی بیماری های فوق تخصص قرنیه

آخرین مطالب پزشکی فوق تخصص قرنیه