یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

لیفت صورت با نخ | مزایا و معایب آن

تاریخ : 1398/02/29 لیفت صورت با نخ | مزایا و معایب آن

لیفت صورت با نخ 

آیا روش های غیر جراحی برای لیفت صورت وجود دارد؟

امروزه پزشکان روشی سریع ، راحت و غیر جراحی را برای حل مشکلات چروکی و زیبایی اختراع کرده اند که به آن لیفت می گویند. اخیرا پزشکان از نخ برای لیفت صورت استفاده می کنند. این تکنیک ابتدا در کره رواج یافت و سپس در سرتاسر دنیا به خصوص اروپا و آمریکا مشهور شد و مورد استفاده قرار گرفت. با این روش شما ده سال جوان تر می شوید و می توانید دوباره جوانی خود را ببینید. لیفت صورت در چند جلسه انجام می شود و هر بار حدودا چهل دقیقه زمان می برد. طول عمر این نخ های مورد استفاده به عواملی مانند سبک زندگی و عوامل ژنتیکی بستگی دارد. 


از این تکنیک برای مناطقی مانند صورت و گردن استفاده می شود ، همچنین جدیدا برای لیفت وزن نیز استفاده می شود. فرآیند لیفت صورت با استفاده از نخ اخیرا رواج پیدا کرده و روز به روز پیشرفت در آن بیشتر می شود. نخ های مورد استفاده در این کار جذبی هستند و در عمل های جراحی نیز استفاده می شوند و هیچ گونه خطری ندارند و مشکلی به وجود نمی آورند. مهم ترین عامل برای انتخاب این روش به جهت جوان سازی پوست روند پیری پوست است که به چه صورت می باشد. در این مورد باید حتما با پزشک متخصص مشورت کنید. 


فواید لیفت صورت با نخ کدامند؟ 

روشی بی خطر است ، زمان بر نیست و حدودا چهل دقیقه زمان می برد ، با تحریک کلاژن به جوان سازی پوست کمک می کند ، نیازی به بی هوشی و عمل جراحی ندارد ، معمولا در یک جلسه کامل انجام می شود ، ریکاوری بعد از آن بسیار سریع است ، آماده سازی خاصی نیاز ندارد ، اثرات زیبایی آن محسوس است ، هیچ گونه زخم و برش ایجاد نمی کند ، تکرار آن انجام پذیر است ، نخ ها دیده و یا احساس نمی شوند ، از بیست و پنج سالگی به بعد مورد استفاده می باشد. 


چه افرادی برای انجام این کار مناسب هستند؟ 

افرادی که قبلا نیز به طور دائم از پرکننده ها استفاده می کردند ، برای خانم های باردار ضرری ندارد و مورد استفاده است ، افرادی که بیماری های مربوط به سیستم ایمنی دارند نیز می توانند این روش را استفاده کنند ، افرادی که به تزریق و بوتاکس و روش های دیگر حساسیت دارند می توانند این روش را بدون هیچ مشکلی استفاده کنند ، افرادی که منافذ پوست شان باز است نیز می توانند لیفت صورت انجام دهند. 

 


 

 

دکتر فاطمه بامداد

پزشک عمومی پوست ، مو و لاغری

خدمات خانم دکتر بامداد:

پیکرتراشی پوست و مو

دستگاه لاغری

کاشت مو

کاشت ابرو

لیفت با نخ

جوانسازی پوست

لیزر موهای زائد

 

 

شماره تماس: 88871735

نشانی: تهران - بلوار آفریقا - نرسیده به چهارراه جهان کودک - خیابان صانعی - ساختمان نور - طبقه 3 - واحد 11

 

اشتراک گذاری : 

شما هم می توانید نظر خود را ارسال کنید.


نظرات کاربران


معرفی بیماری های دکتر و متخصص پوست و مو و زیبایی

آخرین مطالب پزشکی دکتر و متخصص پوست و مو و زیبایی