یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

همه چیز درباره لیزر موهای زائد

تاریخ : 1398/02/28 همه چیز درباره لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد 

اگر از روش معمول از بین بردن موها مانند اصلاح، وکس ، موم  ژیلت کشیدن خسته شده اید بهتری روش برا شما لیزر موهای زائد می باشد. لیزر موهای زائد عملی برای زیبا سازی پوست است که امروزه بسیار شایع شده و طرفداران بسیاری نیز دارد. در این روش نور را مستقیم به فولیکول های پوست می تابانند ، رنگدانه های موجود در فولیکول جذب نور شده و مو را خراب می کند. با روش لیزر می توانید کلیه ی موهای زائد و ناخواسته در صورت ، دست ، پا ، زیربغل ، بیکینی و سایر نقاط بدن را از بین ببرید.


فواید لیزر موها زائد 

ظرافت : لیزر می تواند تمام موهای تیره و حتی کرک های ریز را پیدا کند و از بین ببرد ولی به پوست آسیبی وارد نکند. 

سرعت : هر ضربه یا موج ساطع شده از لیزر در کمتر از یک ثانیه به مو می رسد و همزمان کار درمان را نیز انجام می دهد. در هر بار لیزر می تواند به سرعت بخش مورد نظر را پاک سازی کند. مناطق کوچک مانند بالای لب کمتر از یک دقیقه کاملا پاک سازی می شود. اما نقاط بزرگ تر و بیشتر مانند کمر و یا پاها بیشتر از یک ساعت زمان می برد. 

قابل پیش بینی : بیماران می دانند که باید لیزر در چند جلسه انجام شود و موها کم کم ضعیف شوند تا زمانی که کاملا از پوست برطرف شده و دیگر رشد نکنند. 


آماده شدن برای لیزر 

از لیزر تنها برای از بین بردن موهای زائد استفاده نمی شود ، گاهی اوقات لیزرها کاربرد درمانی دارند. قبل از انجام لیزر باید مواردی مانند پزشکی که برای انجام این کار به وی مراجعه می کنید و همچنین دستگاهی که وی برای شما استفاده می کند را در نظر بگیرید. اگر قصد انجام لیزر دارید باید از چند هفته و تقریبا شش هفته قبل کارهای مانند اصلاح و وکس را در آن ناحیه انجام ندهید ، زیرا لیزر به ریشه ی موها باید برسد که با وکس و اصلاح کم کم از بین می رود. تا شش هفته قبل و بعد از لیزر نباید در معرض مستقیم آفتاب نیز نباید قرار بگیرید. آفتاب اثرات لیزر را کم کرده و باعث بروز عوارض جانبی بعد از انجام لیزر می گردد. 


لیزر معمولا در چند سانتی متری پوست انجام می شود. تجهیزات آن طبق رنگ پوست، نوع پوست ، میزان موهای زائد ، ضخامت آن ها ، مکان انجام لیزر و برخی از مسائل دیگر انتخاب می شود. 

 


 

دکتر فاطمه بامداد

پزشک عمومی پوست ، مو و لاغری

خدمات خانم دکتر بامداد:

پیکرتراشی پوست و مو

دستگاه لاغری

کاشت مو

کاشت ابرو

لیفت با نخ

جوانسازی پوست

لیزر موهای زائد

 

 

شماره تماس: 88871735

نشانی: تهران - بلوار آفریقا - نرسیده به چهارراه جهان کودک - خیابان صانعی - ساختمان نور - طبقه 3 - واحد 11

 

 

اشتراک گذاری : 

شما هم می توانید نظر خود را ارسال کنید.


نظرات کاربران


معرفی بیماری های دکتر و متخصص پوست و مو و زیبایی

آخرین مطالب پزشکی دکتر و متخصص پوست و مو و زیبایی