دکتر ندا رشتچیان

سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

پس از انجام لابیاپلاستی چه مدت باید استراحت کرد

تاریخ : 1396/07/05 پس از انجام لابیاپلاستی چه مدت باید استراحت کرد

پس از جراحی لابیاپلاستی شخص ممکن است درد کمی داشته باشد ، اما دردی که شخص به آن دچار می شود بسیار اندک می باشد و با مصرف مسکن و داروهای که پزشک تجویز نموده است برطرف می شود جای نگرانی نیست ، در زمان جراحی لابیاپلاستی شخص با درد همراه نیست زیرا جراح زیبایی زنان از بی حسی موضعی استفاده می کند .

اشخاصی که شاغل می باشند و می خواهند در خصوص بستری شدن پس از جراحی لابیاپلاستی بدانند باید بیان کرد که این اشخاص 24 ساعت پس از جراحی لابیاپلاستی می توانند سرکار بازگردند بنابراین نیازی به گرفتن مرخصی طولانی مدت ندارند . در صورتی که اشخاص به طور طولانی مدت روی صندلی نشسته و یا نیاز است که به شکل منظم و مرتب راه بروند می توانند 24 ساعت پس از جراحی لابیاپلاستی به سرکار بازگردند و فعالیت های روزانه خود را از سر گیرند .

بانوان ورزشکار که نیاز به فعالیت مداوم دارند نیز می توانند سه روز پس از جراحی لابیاپلاستی به انجام تمرینات ورزشی خود بپردازند ، اما تا حد ممکن باید از فعالیت های سنگین اجتناب نمایند .
 

اشتراک گذاری : 

شما هم می توانید نظر خود را ارسال کنید.


نظرات کاربران


معرفی بیماری های جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

 عفونت های شایع ناحیه تناسلی در زنان

عفونت های شایع ناحیه تناسلی در زنان

عفونت های ناحیه تناسلی از شایع ترین شکایت های بانوان به ویژه در سن تولید مثل (18 – 50 سالگی) است. افزایش ترشح اگر باعث تغییر رنگ، بو ، التهاب ناحیه تناسلی، خارش و سوزش شود، غیر طبیعی است؛ به ویژه این که اگر بیمار در زمان عادت ماهیانه نباشد اما ترشح خونی داشته باشد، حتماً باید به پزشک مراجعه کند.

آخرین مطالب پزشکی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی