یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

ثبت نام


0 ریال

عضویت ویژه پزشکان

با توجه به این نکته که امروزه بسیاری از افراد نیازهای درمانی و اطلاعات پزشکی مورد نیاز خود را از طریق جستجو در وب سایت های پزشکی بدست می آورند براي پزشکان و جراحاني که مي خواهند خود را به نحو شايسته اي معرفي نمايند و تخصص و مهارت و سوابق کاري خود را بصورت کاملتري اطلاع رساني نمايند ، داشتن يک صفحه اختصاصی در خانه پزشکان مي تواند بسيار کارايي داشته باشد.


خانه پزشکان را ميتوان به عنوان مدرن ترين ، شيک ترين ، ماندگارترين و در ضمن ، ارزان ترين ابزار تبليغاتي ، براي پزشکان و جراحان به حساب آورد. شما پزشک عزیز میتوانید با عضویت در خانه پزشکان از یک صفحه شخصی با مدیریت خودتان برخوردار شوید و همانند یک سایت شخصی از صفحه خودتون استفاده کنید ولی با قیمت خیلی پایین تر و با کیفیت خیلی بالاتر و در دایرکتوری پزشکان نیز عضو هستید و در جستجوها همیشه اول هستید.

 

                                                             امکانات ویژه برای عضویت پزشکان
1.مدیریت و کنترل پنل سایت ( فارسی و محیط گرافیکی آسان)
2.مدیریت امکانات صفحه شخصیتون                          
3.مدیریت اسلایدر                                       
4.طراحی واکنشگرا برای تبلت موبایل کامپیوتر       
5.مدیریت منو ها و افزایش و ویرایش منو           
6.مدیریت صفحات                                      
7.مدیریت گالری                                     
8.مدیریت مقالات                                      
9.مدیریت پرسش و پاسخ                           
10.مدیریت صندوق پیامهای شخصی

 


                                                             مزایای عضویت ویژه در خانه پزشکان
1.معرفی پزشک در صفحه اول  موتورهای جستجو
2.معرفی سوابق تحصیلی ،  دوره های آموزشی گذرانده شده ،  دانشگاه مربوطه و یا سایر دوره های غیر دانشگاهی به همراه مدارک اخذ شده
3.منشی 24 ساعته: فراهم کردن امکان دسترسی همیشگی بیماران به اطلاعات ضروری مورد نیاز خود مانند آدرس و شماره تلفن مطب و کلینیک، روزها و ساعات حضور پزشک در آنها و غیره.
 4..نقشه سایت و نمایش محل مطب یا کلینیک در نقشه ی گوگل
5.اطلاع رسانی در باره انواع بیماری ها و اختلالات در حوزه تخصصی خودتان
6.معرفی انواع جراحی هایی که می توانید برای بیمارانتان انجام دهید به همراه اطلاعاتی مانند طول درمان ، مدت بستری شدن ، لزوم بیهوشی و ....
7.نمایش نمونه هایی از تصاویر واقعی و باکیفیت جراحی های انجام شده قبلی که می تواند حتی همراه با یک توضیح کوتاه راجع به مشکل بیمار و عمل انجام شده باشد.
8.اعلام بیمه هایی که با آنها طرف قرارداد هستید و بیماران می توانند از آنها استفاده نمایند.
9.امکان پرسش و پاسخ  به سوالات بیماران از طریق صفحه پزشک.
10.امکان مشاهده پرسش و پاسخ های انجام شده در صفحه خود پزشک برای همه بازدید کنندگان.
11.امکان درج آخرین مقالات علمی و کاربردی ، در زمینه تخصصی خودتان و یا زمینه های عمومی تر پزشکی ، که   توسط خودتان و یا همکارانتان   ، نگارش شده است .که می تواند نشاندهنده توان بالای علمی شما باشد و تاثیر بسیار خوبی برای  ایجاد اطمینان و اعتماد نسبت به شما در بیمارانتان می تواند داشته باشد.
12.تعرفه بسیار مناسب نسبت به سایر روشهای تبلیغ و اطلاع رسانی: هزینه ای که برای عضویت در خانه پزشکان پرداخت می گردد در مقایسه با سایر روش های موجود برای اطلاع رسانی و تبلیغات (به عنوان مثال تبلیغ در مجلات و ماهنامه های پزشکی) بسیار مقرون به صرفه بوده و پزشکان و سایر فعالان در زمینه های مرتبط با پزشکی با پرداخت مبلغی کمتر از هزینه یک ماه تبلیغ در یک مجله پزشکی دارای وب سایتی می گردند که آنها را بصورت همیشگی و بدون محدودیت زمانی معرفی خواهد نمود و علاوه بر آن هیچ محدودیتی از لحاظ حجم و محتوای مطالب آن وجود نخواهد داشت.